Слово Директора

У сучасному швидкоплинному світі, наповненому виром подій, різноманіттям пропозицій і калейдоскопом можливостей, молодь, яка обирає життєвий шлях і очікує втілення заповітних бажань, постає перед непростим вибором. Це в повній мірі стосується і вибору захоплень, які теж визначають майбутнє особистості. Людина шукає справжніх, істинних орієнтирів.​ і мета нашого центру допомогти дитині їх знайти.  
Наш центр - це місце, де панує Натхнення до навчання і задоволення процесом пізнання. Це творче стан наповнює життя дівчини або хлопця змістом, загартовує особистість, формує її світогляд та громадянську позицію.
Тут народжується почуття Упевненості в якості отриманих знань, на які можна спертися в подальшому житті.
Тут втілюється Мрія.
Директор центру:
Остапчук Світлана Володимирівна

ПРОФЕСІЙНИЙ  ІНТЕРЕС ЦЕНТРУ

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ  ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ В ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

   Творчий портрет педагога – це одна із форм методичної роботи, яка спрямована на пошук, підтримку і пропаганду педагогічних здобутків педагога (керівника гуртків), зростання його авторитету.

   Педагог прагне навчити своїх вихованців

БАЧИТИ,

ЧУТИ,

ТВОРИТИ,

АНАЛІЗУВАТИ І ДІЯТИ.

 

    Людина приходить у цей світ, щоб «залишити певний слід у швидкоплинному житті сьогодення», тобто осмислити себе й досягти своєї мети, для педагога такою метою  є – сіяти талант і творить добро, щоб виросли вихованці, як ніжні квіти, стали свідомими і сильними. І тоді вони не будуть бігти за чужими дивами, бо усвідомлять, що сила

у своїй Батьківщині, і все у їхніх руках,

і збудують свою Україну – щасливу.

А рідна земля, відчувши любов своїх дітей, додасть їм життєвої мудрості, і зрозуміють вони, що бути самим собою – це найбільше щастя.

Солонцова Інна Олександрівна,

методист центру

 

© 2018 Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now